MyEcoBrush - Szczoteczki bambusowe

Szczoteczki – czyszczenie języka

Jednym ze skutecznych sposobów walki z nieświeżym oddechem jest regularne czyszczenie języka. W zdecydowanej większości przypadków przykry zapach z ust jest spowodowany bakteryjnym nalotem, który można usunąć za pomocą specjalistycznego sprzętu. Wśród akcesoriów MyEcoBrush można znaleźć bambusowe szczoteczki, które pozwalają zachować prawidłową higienę jamy ustnej. Regularna pielęgnacja pozwoli zapobiec namnażaniu się drobnoustrojów, a także usprawni pracę kubków smakowych.

Do czyszczenia języka

Akcesoria MyEcoBrush zostały opracowane w taki sposób, aby codzienna pielęgnacja była przyjemnym i nieskomplikowanym procesem. Mała, okrągła główka umożliwia czyszczenie wybranych miejsc na powierzchni języka. Bambusowy, wyprofilowany uchwyt doskonale leży w dłoni i zapewnia pełną kontrolę nad szczoteczką. Włosie zostało wykonane z bezpiecznego Nylonu 610, wolnego od szkodliwego Bisfenolu A. Każdy z elementów jest biodegradowalny i nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Ekologiczne artykuły MyEcoBrush stanowią świetną alternatywę dla wyrobów z plastiku, których dekompozycja może trwać aż 1000 lat.

Jak czyścić język za pomocą szczoteczki?

Aby osiągnąć zamierzony efekt, czyszczenie języka powinno następować po umyciu zębów. W przeciwnym razie może dojść do przemieszczenia drobnoustrojów zasiedlających przestrzenie międzyzębowe, co udaremni nasz wysiłek. Szczoteczkę należy przemieszczać krótkimi, kolistymi ruchami. Należy pamiętać o tym, by zachować systematyczność i nie doprowadzić do nagromadzenia bakterii i grzybów.

Szczoteczka z własnym napisem

MyEcoBrush oferuje Klientom niezwykle szeroki zakres personalizacji zamawianych produktów. Istnieje możliwość wygrawerowania na uchwycie dowolnego napisu o długości mniejszej niż 20 znaków. Może być to imię, motto, nazwa gabinetu lub firmy. Samodzielnie zaprojektowany produkt to doskonały pomysł na prezent lub gadżet reklamowy.

Zaleca się, aby szczoteczkę do czyszczenia języka wymieniać co 3, 4 miesiące. Aby zapewnić sobie ciągłość dostaw, warto rozważyć zakup w abonamencie rocznym.