MyEcoBrush - Szczoteczki bambusowe

Bambusowe etui

Prawidłowe przechowywanie szczoteczki ma ogromne znaczenie dla zdrowia i higieny jamy ustnej. Namnażanie się bakterii i grzybów na powierzchni włosia może powodować stany zapalne zębów, dziąseł lub nawet zakażenia układu pokarmowego. Trwałe i estetyczne etui z oferty MyEcoBrush to doskonały sposób na to, aby utrzymać akcesoria łazienkowe w czystości i uchronić je przed uszkodzeniem. Produkty zostały wykonane z drewna bambusowego – tworzywa o naturalnych właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Jest ono w pełni biodegradowalne, a proces jego rozkładu w sprzyjających warunkach może trwać jedynie kilka miesięcy.

Etui na szczoteczkę do zębów

Oferowane tu, bambusowe etui na szczoteczkę do zębów jest lekkie i poręczne, przez co doskonale nadaje się do wzięcia w podróż. Dzięki opływowemu kształtowi bez problemu zmieści się nawet do ciasnej torebki, nie uszkadzając znajdujących się w niej przedmiotów. Specjalny otwór w górnej części opakowania zapewnia swobodny dopływ powietrza, regularnie osuszając włosie i zapobiegając rozwojowi grzybów w wilgotnym środowisku.

Pojemnik na akcesoria do czyszczenia jamy ustnej warto mieć nie tylko w podróży, lecz także na co dzień, we własnej łazience. Praktyczne etui na szczoteczki do zębów to rozwiązanie wręcz konieczne, jeżeli stoją one w pobliżu umywalki lub toalety. W takich warunkach bardzo łatwo o przeniesienie bakterii kałowych na powierzchnię włosia. Może to doprowadzić do zakażeń lokalnych lub ogólnoustrojowych, np. zakażeń układu moczowego czy też różnego rodzaju biegunek.

Bambusowe etui w zestawie ze szczoteczką do zębów

W ofercie MyEcoBrush dostępne są zestawy składające się z podręcznego etui i komplementarnej szczoteczki do zębów – dla dzieci oraz osób dorosłych. Ze względu na swoją jakość, estetykę i możliwość personalizacji stanowią one znakomity pomysł na prezent. Istnieje opcja wygrawerowania na produkcie dowolnego napisu zawierającego mniej niż 20 znaków (i indywidualnie uzgodnionego logotypu). Jest to niezwykle proste – aby to zrobić, należy wybrać z listy wariant z grawerem, a treść zamieścić w komentarzu.