MyEcoBrush - Szczoteczki bambusowe

Naturalne pasty do zębów

Detergenty i syntetyczne związki chemiczne używane w tradycyjnych artykułach do higieny jamy ustnej mogą powodować negatywne skutki dla zdrowia – zwłaszcza jeżeli są używane regularnie. Z tego powodu, warto omijać szerokim łukiem klasyczne produkty tego typu, które są powszechnie reklamowane i dostępne w większości sklepów. Na szczęście istnieje świetna alternatywa – najlepsze, co można zrobić dla zdrowia uzębienia, to wybierać artykuły ekologiczne. Dostępne w ofercie naturalne pasty do zębów MyEcoBrush dla dzieci i dorosłych, mają to, co najlepsze od natury. Wpłyną pozytywnie na zdrowie i estetyczny wygląd uzębienia, będąc przy tym bezpiecznymi w stosowaniu. Są pozbawione fluoru – jest to jeden z głównych składników znajdujących się w standardowych produktach tego typu. Jakie są jeszcze powody, dla których warto przekonać się do zakupu tych past do zębów?

Pasty z natury – dlaczego warto je stosować?

Produkty MyEcoBrush działają przeciwzapalnie i chronią przed próchnicą, ponieważ zostały opracowane na bazie organicznych składników o wszechstronnych właściwościach prozdrowotnych. Naturalne pasty do zębów bez fluoru pozwalają zachować zdrowy i piękny uśmiech bez ryzyka podrażnień i reakcji alergicznych. Dobre wyroby oparte na ziołowych komponentach, pomogą w codziennym dbaniu o uzębienia: oczyszczą je, wspomogą ochronę przed próchnicą, a do tego ułatwią usuwanie osadów oraz płytki nazębnej. Każda naturalna pasta do zębów MyEco Brush zawiera tylko składniki wprost od natury, które zapewnią piękny i świeży oddech. Oferta sklepu obejmuje wyłącznie najlepsze, certyfikowane produkty ekologiczne do higieny jamy ustnej.

Pasty z naturalnych składników

Prezentowany tu szeroki asortyment naturalnych past do zębów firmy Splat i Biomed zapewnia użytkownikom kompleksową pielęgnację jamy ustnej. Regularne stosowanie wskazanych produktów przyczynia się zarówno do poprawy jej estetyki, jak i przynosi użytkownikom liczne korzyści zdrowotne.

Skuteczny efekt wybielający

Właściwości wybielające oferowanym na tej stronie naturalnym pastom do zębów MyEcoBrush zapewnia szereg składników. przyczyniających się do redukcji osadów i płytki nazębnej. Są to m.in.:

  • trzy rodzaje węgla (bambusowy, aktywowany oraz drzewny), które zawierają naturalne pasty do zębów MyEcoBrush – są bezpieczne dla zdrowia człowieka i przyjazne środowisku. Mają one działanie wybielające, wspomogą usuwanie przebarwień np. z kawy czy herbaty, dzięki czemu można cieszyć się pięknym i białym uśmiechem,
  • innowacyjny Bio Sp. White System® z hydroksyapatytem wapniowo-magnezowo-cynkowym i lizatami zapewni piękny połysk oraz rozjaśni przebarwione szkliwo,
  • papaina w połączeniu z bromeliną zawarte w naturalnych pastach do zębów, pomagają w usuwaniu przebarwień z płytki nazębnej, która może prowadzić do paradontozy i próchnicy,
  • węgiel z brzozy karelskiej – działa korzystnie na stan dziąseł, poleruje powierzchnię szkliwa, odświeża oddech i ma silne działanie wybielające,
  • okrągłe drobinki polerujące mają wpływ pielęgnacyjny na przebarwione szkliwo i pomogą wybielić zęby.

Powyższe związki działają w sposób bezpieczny, nie podrażniając dziąseł i szkliwa.

Kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej

W ofercie MyEcoBrush można znaleźć szeroki asortyment naturalnych past o właściwościach zdrowotnych, skutecznych w leczeniu i profilaktyce. Pozwalają one utrzymać zęby i dziąsła w doskonałej kondycji – wyeliminować ich nadwrażliwość i zapobiegać próchnicy. W tym celu wykorzystano liczne organiczne substancje, zapewniające użytkownikowi pozytywny wpływ na stan całej jamy ustnej.

Co zawierają naturalne pasty do zębów MyEcoBrush i jakie korzyści przynosi ich stosowanie? Do najważniejszych należy zaliczyć:

  • działanie antybakteryjne i przeciwzapalne – ekstrakt szałwii, eukaliptusa, rozmarynu oraz cedru, figi, babki lancetowatej, pestek winogron, polifenole liści brzozy, enzym lizozym. Naturalne składniki wpłyną korzystnie na stan szkliwa i dziąseł chroniąc je przed osłabieniem i krwawieniem.
  • zioła zawarte w produktach zapewnią redukcję nieświeżego oddechu – cytrynian cynku  zapewni orzeźwienie i przyjemny zapach z ust. Naturalne pasty do zębów MyEcoBrush zawierają olejek z mięty pieprzowej, który działa przeciwzapalnie; wybieli i rozjaśni uzębienie, a także wspomoże ochronę przed powstawaniem płytki nazębnej. Tymianek oraz wyciąg z rumianku, działają wspomagająco na wszelkie stany zapalne w jamie ustnej,
  • wzmocnienie szkliwa i ochronę przeciwpróchniczą – hydroksyapatyt oraz L-arginina.
  • esencję z zielonej herbaty, która wpłynie korzystnie na stan zębów i dziąseł, wspomoże ochronę przed paradontozą,

Pasty do zębów ze sklepu myecobrush.pl oparte są tylko na tym, co pochodzi z natury!

W produktach zawarto także olejki eteryczne o wszechstronnym działaniu. To między innymi wyciąg z drzewa herbacianego, który ma bardzo korzystny wpływ na stan jamy ustnej: wykazuje działanie przeciwbakteryjne, dezynfekująco i przeciwzapalne. Do tego wspomoże usuwanie płytki nazębnej oraz ochronę przed próchnicą. Olejek zapewni piękny i świeży oddech każdego dnia.

Właściwa higiena jamy ustnej - dlaczego jest taka ważna?

Właściwa higiena jamy ustnej jest bardzo ważna dla zachowania zdrowia uzębienia. Szczególnie próchnica może mieć negatywny wpływ na cały organizm, przyczyniając się do rozwoju niebezpiecznych chorób, np. cukrzycy czy problemów z układem krążenia. Odpowiednia szczoteczka do zębów, naturalne pasty,  płukanie ust specjalnymi płynami, nitkowanie oraz regularne wizyty u stomatologa pozwolą zadbać o zdrowy i piękny uśmiech, a do tego przyczynią się do poprawy samopoczucia. Warto też ograniczyć spożycie pokarmów z dużą ilością cukru – jest to jedna z głównych przyczyn próchnicy. Dobrze też myć zęby po każdym posiłku, aby regularnie usuwać płytkę nazębną, która powoduje próchnicę.

W sklepie dostępny jest największy wybór eko produktów do higieny jamy ustnej. Artykuły te są doskonale znane przez dentystów oraz farmaceutów. Warto zamówić je już teraz!