Naturalne pasty do zębów

Detergenty i syntetyczne związki chemiczne używane w tradycyjnych artykułach do higieny jamy ustnej mogą powodować negatywne skutki dla zdrowia – zwłaszcza jeżeli są używane regularnie. Naturalne pasty do zębów MyEcoBrush zostały opracowane na bazie organicznych składników o wszechstronnych właściwościach prozdrowotnych. Pozwalają one zachować zdrowy i piękny uśmiech bez ryzyka podrażnień i reakcji alergicznych.

Pasty z naturalnych składników

Prezentowany tu szeroki asortyment naturalnych past do zębów firmy Splat i Biomed zapewnia użytkownikom kompleksową pielęgnację jamy ustnej. Regularne stosowanie wskazanych produktów przyczynia się zarówno do poprawy jej estetyki, jak i przynosi użytkownikom liczne korzyści zdrowotne.

Skuteczny efekt wybielający

Właściwości wybielające oferowanym na tej stronie naturalnym pastom do zębów MyEcoBrush zapewnia szereg składników. przyczyniających się do redukcji osadów i płytki nazębnej. Są to m.in.:

  • trzy rodzaje węgla - bambusowy, aktywowany oraz drzewny,
  • innowacyjny Bio Sp. White System® z hydroksyapatytem wapniowo-magnezowo-cynkowym i lizatami,
  • papaina w połączeniu z bromeliną,
  • węgiel z brzozy karelskiej,
  • okrągłe drobinki polerujące.

Powyższe związki działają w sposób bezpieczny, nie podrażniając dziąseł i szkliwa.

Kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej

W ofercie MyEcoBrush można znaleźć szeroki asortyment naturalnych past o właściwościach zdrowotnych, skutecznych w leczeniu i profilaktyce. Pozwalają one utrzymać zęby i dziąsła w doskonałej kondycji – wyeliminować ich nadwrażliwość i zapobiegać próchnicy. W tym celu wykorzystano liczne organiczne substancje, zapewniające użytkownikowi:

  • działanie antybakteryjne i przeciwzapalne – ekstrakt szałwii, eukaliptusa, rozmarynu oraz cedru, figi, babki lancetowatej, pestek winogron, polifenole liści brzozy, enzym lizozym,
  • redukcję nieświeżego oddechu – cytrynian cynku, olejek z mięty pieprzowej i tymianku, wyciąg z rumianku,
  • wzmocnienie szkliwa i ochronę przeciwpróchniczą – hydroksyapatyt oraz L-arginina.

W produktach zawarto także olejki eteryczne o wszechstronnym działaniu.